fbpx
LT
X

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimaiAtsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Kaina už 90 min. trukmės individualią pamoką siekia 39–45 Eur, o už 60 min. pamoką 29–32 Eur, priklausomai nuo pamokų laiko bei pobūdžio. Minimalus pamokų užsakymas 10 pamokų, t.y. 390–450 Eur arba 290–320 Eur, priklausomai nuo turimų tikslų bei pasirinktos trukmės. Kai suderinsime laiką ir dienas, pasirašysime sutartį, paprastai prieš pirmą pamoką reikalingas minimalaus užsakymo apmokėjimas už 10 pamokų ir pasinersime į anglų kalbą!

Taip pat kviečiame mokytis su draugais ar giminaičiais dviese ar trise, nes taip gerokai pigiau:  individualiai 2 mokiniai tik nuo 23,50 Eur, individualiai 3 mok. tik nuo 16,70 Eur, jei 4 mok. – TIK nuo 13,64 Eur.

Kad galėtume parinkti jums tinkamiausio lygio kursus, kviečiame atlikti mūsų anglų kalbos lygio nustatymo testą. Atlikus testą, rezultatų puslapyje sistema sugeneruos kursų tvarkaraštį, atitinkantį jūsų kalbos mokėjimo lygį pagal testo rezultatus, pasirinkite patogų laiką bei dienas ir registruokitės – tuomet paskambinsime ir pakviesime išbandyti pamokos.

Išsirinkite patogų laiką bei dienas mūsų tvarkaraštyje ir registruokitės. Paskambinsime pakviesti išbandyti pirmąją pamoką. 

Jei kursus norėsite tęsti – pirmąją pamoką įtrauksime į kursų sutartį.

Kursų pradžia priklauso nuo grupės, nemažai grupių jau prasidėjusios ir yra skirtinguose lygių etapuose. Kviečiame jungtis prie grupių visus metus, arba pradėti su nauja. Kad galėtume įvertinti jūsų kalbos žinias ir parinkti tinkamą grupę nuo tinkamos lygio dalies – kviečiame atlikti lygio nustatymo testą. Atlikus testą, rezultatų puslapyje sistema sugeneruos kursų tvarkaraštį, atitinkantį jūsų kalbos mokėjimo lygį pagal testo rezultatus, pasirinkite patogų laiką bei dienas ir registruokitės – paskambinsime ir pakviesime išbandyti pasirinktą kursą.

Intensyvius anglų kalbos kursus organizuojame vasarą, o kitu metų laiku siūlome intensyvinti mokymąsi lankant kelias grupes skirtingų polygių (pvz.: B1.1 ir B1.2), mokysitės tuo pačiu lygiu, bet lygį įgysite dvigubai greičiau.

Taip pat, mūsų mokiniai dažnai pasirenka mokytis grupėje ir papildomai kartą ar du kartus per savaitę individualiai. Taip pasiekiamas puikus kainos ir kokybės santykis, grupėse įgyjamos bendrosios žinios, o individualiai – individualizuotos

Lankyti to paties lygio grupes skirtingu laiku nerekomenduojame dėl kelių svarbių priežasčių. Pirmiausia, skirtingos grupės, net ir vienodo lygio, kurso medžiagą išeina skirtingu tempu – praleidę pamoką vienoje grupėje, kitoje nebūtinai išmoksite tai, ką praleidote.

Rekomenduojame įvertinti kiek pamokų per mėnesį praleistumėte mokydamiesi vienoje grupėje, pagal slenkantį darbo grafiką. Jei neviršysite 30 % – būkite ramūs, lygį įgysite sėkmingai. Daugelis mokinių praleidžia pamokas dėl įvairių priežasčių, pagal akademinius reikalavimus, 70 % lankomumas dažniausiai užtikrina sėkmingą išmokimą.

Suaugusiesiems vadovėliai nėra būtini, nes visą kurso medžiagą, vadovėlius, garso įrašus, vaizdo medžiagą, pamokų skaidres ir daug daugiau rasite savo interneto paskyroje skaitmeniniu formatu. Na o jei norėsite įsigyti vadovėlius – parūpinsime su 20 % nuolaida.

Vaikams vadovėliai reikalingi, į komplektą neretai įeina ir įvairūs lipdukai, spalvinimo užduotys, žaidimai, pratybos, skaitiniai.

Vadovėliai neįeina į nurodytą kurso kainą, juos užsakome papildomai.

Kasmet sulaukiam daugybės pradedančiųjų, nuo jaunų mokinių iki senjorų. Siūlome veiksmingus kursus, padedančius pagrindus anksčiau nesimokiusiems. Išsirinkite patogų laiką bei dienas mūsų tvarkaraštyje ir registruokitės į kursus pradedantiesiems. Paskambinsime ir pakviesime į pirmą pamoką.

Neretai net nesimokiusieji turi minimalių kalbos žinių, todėl turime net kelis pradedančiųjų lygius. Kad galėtume parinkti jums tinkamiausią grupę, kviečiame atlikti mūsų anglų kalbos lygio nustatymo testą. Atlikus testą, rezultatų puslapyje sistema sugeneruos kursų tvarkaraštį, atitinkantį jūsų kalbos mokėjimo lygį pagal jūsų rezultatus, pasirinkite patogų laiką bei dienas ir registruokitės – paskambinsime ir pakviesime išbandyti pamokos.

Remiantis tarptautinėmis kalbų mokymo rekomendacijomis, reikalinga mažiausiai 120 akad. val. norint sėkmingai įgyti lygį, tai sudaro apie 60 pamokų po 90 min. Todėl akademiniai metai mūsų mokykloje padalinti į du semestrus po ~30 pamokų (60–70 akad. val.). Tačiau mūsų kursų sutartis yra itin lanksti, kursus galima lankyti pagal poreikius ir nutraukti įspėjus prieš 2 savaites.

Turime lanksčią nuolaidų sistemą lojaliems mokiniams, kviečiame pasinaudoti galimybe nuolaidą gauti net keturiais būdais. Daugiau informacijos rasite štai čia: www.intellectus.lt/nuolaidos.